„The best of Avicii” – w hołdzie zmarłemu artyście

24 kwietnia 2018

„The best of Avicii” – w hołdzie zmarłemu artyście

W piątek, 20 kwietnia, światem muzyki wstrząsnęła wiadomość o śmierci Tima Berglinga, znanego szerzej jako Avicii. Był jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, a jego przeboje jak „Wake Me Up” czy „Hey Brother” rozgrzewały muzyczne parkiety klubów na każdym kontynencie. W związku z tym w najbliższy weekend 27-29 kwietnia Polsat Music wyemituje największe hity artysty w specjalnych blokach muzycznych „The best of Avicii”.

Specjalne bloki muzyczne „The best of Avicii” z największymi przebojami DJ-a zostaną wyemitowane w piątek, 27 kwietnia, o godzinie 19:00, w sobotę, 28 kwietnia zaraz po północy, a w niedzielę, 29 kwietnia o godzinie 13:00. Oprócz tego przez cały weekend usłyszymy więcej przebojów autorstwa tego artysty na antenie Polsat Music.

Avicii czyli Tim Bergling był szwedzkim DJ-em i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat. Wydał dwa albumy studyjne – „Stories” i „True” oraz cztery mini albumy. Jego przeboje „Wake Me Up” czy „Hey Brother” przyniosły mu sławę na całym świecie, a w wielu krajach uzyskały pierwsze miejsca na listach przebojów. Avicii współpracował m.in. z Madonną czy zespołem Coldplay. W ubiegłym roku wydał singiel „Lonely Together” z gościnnym udziałem Rity Ory. W 2016 roku ze względów zdrowotnych DJ zawiesił działalność koncertową. Zmarł w ostatni piątek w Omanie w wieku 28 lat.

oferta