Telewizja:PULS 2

Ogólnopolski kanał uniwersalny nadawany przez Telewizję Puls - trzecią największą telewizję komercyjną w Polsce. W zasięgu kanału PULS 2 znajduje się 30 mln widzów  (czerwiec 2021; 4+).

Od poniedziałku do piątku od 07:00 do 20:00  PULS 2 zaprasza na   pasmo dla dzieci i rodziców - Puls Kids. Widzowie znajdą tu najlepsze animacje od wiodących producentów i dystrybutorów  (m.in. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Psi Patrol”, „Mustang: Duch wolności” i wiele innych!). W czasie trwania pasma Puls Kids, kanał PULS 2 jest najchętniej oglądanym kanałem w grupie dzieci w wieku 4-12 lat z udziałem ponad 13% SHR (Nielsen, 09.03-30.06.2021, pn-pt 07:00-19:59, bez świąt).

Od 20:00 zaczyna się ramówka dedykowana dla widzów dorosłych, którzy znajdą w niej najlepsze seriale polskie i zagraniczne, programy rozrywkowe oraz filmy fabularne.

Jesienią 2021 zadebiutował na antenie PULS 2 serial kryminalny „Dzielnica strachu” z Andrzejem Młynarczykiem, Agatą Załęcką, Mają Wachowską, Maciejem Kosmalą i Filipem Gurłaczem w rolach głównych. Inne serialowe tytuły, które można oglądać w PULS 2, to m.in. nagrodzony trzema Telekamerami oraz Złotą Telekamerą „Tele Tygodnia” - „Lombard. Życie pod zastaw” oraz amerykańskie hity jak „Agenci NCIS” czy „Zabójcze umysły".

W ofercie PULS 2  znajdują się też programy rozrywkowe – w tym nowość w jesiennej ramówce 2021, reality show „Instaidollki” - oraz filmy fabularne. Z kolei w sobotnie popołudnia od ok. 18:00 PULS 2 zaprasza na znakomite animacje pełnometrażowe dla całej rodziny w pasmie Super Animacje. Więcej informacji na stronie puls2.pl. 

oferta programowa

oferta