oferta

Telewizja

Polsat Media to portfolio 78 kanałów telewizyjnych, łączących dużą ogólnopolską stację telewizyjną Polsat oraz szeroki pakiet kanałów tematycznych. Dla naszych klientów realizujemy kampanie reklamowe, kampanie sponsoringowe oraz „szyte na miarę” projekty specjalne. Łączny udział w oglądalności stacji obsługiwanych przez Polsat Media reklamowo w 2021 r. wyniósł ponad 39% w grupie 16-59 lat. W naszej ofercie znajdują się kanały o tematyce lifestylowej dla kobiet i mężczyzn, kanały sportowe, kanały filmowe, kanały informacyjne, kanały ogólnorozrywkowe oraz kanały dziecięce.

Polsat Media Online

Polsat Media Online oferuje przestrzeń reklamową, w której reklamodawca ma możliwość przeprowadzenia zarówno kampanii video w wysokiej jakości treściach jak też kampanii display na stronach www i aplikacjach o różnorodnej tematyce (np. VOD, informacja, sport, pogoda, lifestyle). Realizujemy kampanie zasięgowe, wizerunkowe lub efektywnościowe - w tym nieszablonowe, dedykowane dla konkretnego klienta projekty specjalne. Zapewniamy dotarcie do wielomilionowej grupy użytkowników (73% wszystkich internautów, dane: Mediapanel, średnia za rok 2020) z wykorzystaniem efektywnych i sprawdzonych narzędzi marketingowych.

 

Polsat Media AdTube

Polsat Media AdTube to platforma zrzeszająca popularnych twórców internetowych, którzy w niezwykle skuteczny sposób budują wokół siebie grupę lojalnych i zaangażowanych odbiorców, dzieląc się z nimi swoimi pasjami i zainteresowaniami. Dzięki swojej charyzmie oraz więzi wytworzonej z widzami, rekomendacje influencerów często potrafią przewyższyć rezultatami niejedną zasięgową kampanię. Twórcy skupieni wokół platformy Polsat Media AdTube są trendsetterami, których zdanie nierzadko traktowane jest jak opinia eksperta. Działania z ich udziałem wzbogacają przekaz tradycyjnych mediów, stając się nierozłącznym elementem działań marketingowych.

Polsat Media AdScreen

Polsat Media AdScreen to produkt w ofercie Polsat Media, łączący ekrany należące do Screen Network. W skład wchodzą ekrany LED, zlokalizowane przy najbardziej uczęszczanych arteriach drogowych, ekrany Indoor, znajdujące się w największych galeriach handlowych, dworcach kolejowych, lotniskach i sklepach wielkopowierzchniowych oraz sieć klubów fitness CityFit na terenie całego kraju.