Koncert gwiazd i moc atrakcji na Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Otwocku

05 czerwca 2017

Koncert gwiazd i moc atrakcji na Rodzinnym Pikniku z okazji Dnia Dziecka w Otwocku

Ania Wyszkoni, Kayah, Kamil Bednarek, Urszula, Danzel, Big Cyc i mnóstwo atrakcji dla dzieci - Fundacja Polsat wraz z Powiatem Otwockim i Miastem Otwock przedłużyła Dzień Dziecka i zaprosiła mieszkańców na piknik. W trakcie wielkiej, rodzinnej fety, uczestnicy pikniku bawili się podczas dwóch koncertów odbywających się w Parku Miejskim oraz mogli zakupić cegiełki sprzedawane przez wolontariuszy m.in.: pracowników Telewizji Polsat, Cyfrowego Polsatu oraz Polkomtelu. Dochód z loterii zostanie przekazany na pomoc chorym dzieciom oraz doposażenie oddziału pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Koncert transmitowała Telewizja Polsat.

W trakcie emisji pierwszej części koncertu o godzinie 15:00 Telewizja Polsat była liderem w czasie nadawania spośród czterech największych stacji telewizyjnych. Drugą część nadawaną o 19:40 obejrzało ponad milion widzów.

Sobotni Piknik był znakomitą okazją do świętowania dwóch wydarzeń. Po pierwsze – Światowego Dnia Dziecka, a po drugie – otwarcia wyremontowanego w rekordowym tempie trzech miesięcy Oddziału Pediatrycznego w Powiatowym Centrum Zdrowia w Otwocku. Oddział został wyremontowany przez Fundację Polsat, która przeznaczyła na ten cel aż milion złotych. Na kolorowej scenie w Parku Miejskim wystąpiła plejada gwiazd, a wydarzenie poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor oraz Maciej Rock.

oferta