Polsat Media rozpoczyna współpracę ze Space Cat Industries i Agencją Słucham, a kończy z Grupą Abstra

07 stycznia 2021

Polsat Media rozpoczyna współpracę ze Space Cat Industries i Agencją Słucham, a kończy z Grupą Abstra

Od początku stycznia 2021 roku biuro reklamy Polsat Media rozpoczęło współpracę z agencją Space Cat Industries oraz Agencją Słucham. Dzięki temu platforma Polsat Media AdTube poszerzy swoje portfolio o dziesiątki nowych influencerów i kolejne możliwości reklamowe.

 

Space Cat Industries to agencja specjalizująca się w komunikacji z przedstawicielami Generacji Z, oferująca  markom obecność w krótkich formatach video na platformie TikTok. W ramach sieci SCI zrzeszeni są tacy twórcy jak Klaudia Bieszcz, Kinga Kostrzewa czy Sebastian Kowalczyk.

 

Głównym obszarem działalności Agencji Słucham jest łączenie twórców i coraz popularniejszych podcastów z markami. Dzięki temu klienci Polsat Media będą mogli dotrzeć do starszej grupy docelowej, zainteresowanej dłuższym formatem i bardziej rozwiniętym przekazem. Agencja Słucham reprezentuje takich twórców jak Okuniewska czy Justyna Mazur.

 

Jednocześnie z końcem 2020 roku Polsat Media zakończyło współpracę na wyłączność z Grupą Abstra.

 

Polsat Media AdTube to platforma zrzeszająca influencerów i vlogerów skupionych wokół agencji Golden Coil, a od stycznia 2021 roku również Space Cat Industries oraz Agencji Słucham. Najpopularniejsi twórcy współpracujący z Polsat Media Adtube to Naruciak, Magda Bereda, Lachu czy Mandzio.

oferta