Polsat Media AdScreen

W skład Polsat Media AdScreen wchodzą ekrany LED, zlokalizowane przy najbardziej uczęszczanych arteriach drogowych, ekrany Indoor,
znajdujące się w największych galeriach handlowych, dworcach kolejowych, lotniskach i sklepach wielkopowierzchniowych oraz w sieci klubów fitness CityFit na terenie całego kraju.

Nasze ekrany cechuje najwyższy poziom jakości. Jest to największa, ustandaryzowana sieć ekranów LED w Europie. Ekrany Indoor są zlokalizowane m.in. w sieciach Media Markt, kasach PKP Intercity, salonach prasowych oraz na lotniskach. CityFit to sieć klubów fitness posiadająca 24 lokalizacje w całej Polsce.

W ramach współpracy z Polsat Media, Screen Network zarządza całą siecią ekranów LED - ich planowaniem, edycją i raportowaniem kampanii reklamowych w oparciu o własną platformę technologiczną Digital Signage. Reklamy są zarządzane on-line z możliwością dopasowania preferencji reklamodawców do konkretnych lokalizacji i czasu emisji. Sieć ekranów LED jest na bieżąco powiększona o kolejne lokalizacje. Za rozwój tej sieci odpowiedzialna jest firma Screen Network.

oferta