VideoAd

Forma reklamy umożliwiająca emisję telewizyjnego spotu reklamowego. W zależności od szybkości łącza użytkownika wyświetlana jest w trzech różnych jakościach strumienia wideo umożliwiając płynne odtwarzanie filmu. INTERIA.PL w ramach kampanii adaptuje dostarczony materiał źródłowy na potrzeby emisji w Internecie. Film reklamowy opatrzony jest w standardowe przyciski nawigacji, umożliwiające zatrzymanie go w dowolnym momencie, wyciszenie dźwięku, powrót do początku oraz jego powtórzenie. Maksymalny czas trwania filmu wideo wynosi 30 sekund a jego emisja rozpoczyna się automatycznie po załadowaniu reklamy lecz z wyciszonym dźwiękiem (dźwięk jest inicjowany przez użytkownika przez kliknięcie lub najechanie). Maksymalna objętość filmu nie może przekroczyć 2 MB. Konieczne jest podanie ograniczenia liczby kontaktów z reklamą na jednego użytkownika. Capping w pakiecie. VideoAd emitowany jest na jednym z wybranych nośników wymienionych poniżej.

 

Lokalizacja:

 

Zależna od wybranej formy prezentowania. Video Ad emitowany jest na tradycyjnych formach reklamowych (np. navibox, brandmark, doublebillboard)

 

Zalety:

 

Bardzo wysoka oglądalność i duża atrakcyjność przekazu, ściąga uwagę i wymusza podjęcie akcji przez użytkownika, możliwość przeniesienia kampanii telewizyjnych na obszar Internetu, przekierowuje po kliknięciu.

 

Warunki techniczne:

 

Szczegółowe warunki techniczne przygotowania kreacji znajdziesz w specyfikacji technicznej.

 

Waga:

 

film max 2 MB

 

Formaty:

 

HTML5