Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dwie Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego i nominacja do trzeciej – to świadczy o fenomenie tego show! Już wiosną zobaczymy kolejnych ośmiu utalentowanych artystów, którzy wcielą się w najsłynniejsze gwiazdy, a także przekażą pieniądze na wybrany cel charytatywny.

 

W 13. edycji artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości, a będą to: Czadoman czyli Paweł Dudek - król dyskotek. Jego teledyski obejrzano na YouTube ponad 300 milionów razy, a debiutancka płyta „Czadomania” pokryła się podwójną platyną. Maurycy Popiel zawładnął sercami damskiej publiczności zarówno w „Pierwszej miłości” jak i w „M jak miłość”. Filip Gurłacz, aktor, którego obecnie możemy oglądać jako intryganta Oscara w hicie Polsatu „Pierwsza miłość” i najnowszym sezonie „Watahy”. Karol Dziuba to przede wszystkim aktor teatralny. Jesienią ubiegłego roku jako Jerzy Zajdler, kochanek serialowej Marty (Weronika Rosati) w „Zawsze warto” zelektryzował fanki  serialu, które z niecierpliwością czekają na 2. sezon produkcji Polsatu. Gosia Andrzejewicz – popularna piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Marta Gałuszewska to obiecująca młoda wokalistka o pięknym uśmiechu i charakterystycznych kolorowych włosach, która szturmem podbija polską scenę muzyczną. Natalia Avelon – Polka, którą pokochali Niemcy. Aktorka i wokalistka, która wspólnie z Ville Valo, wokalistą zespołu HIM wylansowała przebój „Summer Wine”. Kamila Boruta – jej zawodowa przygoda z Teatrem Rampa, słynącym z doskonałych musicali i widowisk muzycznych, trwa już 13 lat. Najbardziej znana telewidzom między innymi z głównej roli w serialu Czwórki – „Miłość na zakręcie”.

 

W jury zasiądą: Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski Małgorzata Walewska oraz zwycięzca 12. edycji show – youtuber, twórca kanału „Na Pełnej”, parodysta i wokalista Adam Strycharczuk. Program poprowadzą Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski.

 

Przez dwanaście edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpiło 96 artystów, którzy przeszli ponad 1000 doskonałych metamorfoz, a na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już ponad 2 miliony złotych! Kto z nowych uczestników najwierniej przeistoczy się w najsłynniejsze gwiazdy, zawładnie sceną i da czadu w nadchodzącym sezonie? W czyje ręce powędrują czeki na 10 000 i 100 000 zł, które zwycięzcy przekażą na wybrane cele charytatywne, wspierając chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt?