Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To już dwunasta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących muzycznych show w Polsce. To właśnie w Polsacie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” okazało się, że wszystko jest możliwe. Dotychczasowe edycje przyniosły niemal 800 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i ponad 90 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już niemal 2 miliony złotych.

 

W 12. edycji artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości, a będą to: aktorka teatralna i telewizyjna – Emilia Komarnicka; detektyw z serialu „Gliniarze” - Ewelina Ruckgaber; aktorka, odtwórczyni roli Beatki w „Na Wspólnej” – Katarzyna Ptasińska i wokalistka, której teledyski na Youtube zanotowały miliony wyświetleń – czyli Ewelina Lisowska; utalentowany wokalista i aktor musicalowy - Łukasz Zagrobelny, dr Rafał Konica z serialu „Na dobre i na złe” – aktor Robert Koszucki, specjalista od internetowych parodii muzycznych na kanale Youtube pt.  „Na Pełnej” oraz członek stylizowanego na lata 90. zespołu disco polo o wdzięcznej nazwie Galaxi Adam Strycharczuk i najmłodszy w tym gronie, 20-letni piosenkarz i tancerz Jeremi Sikorski, którego płyta „Odetchnij” znalazła się w TOP 10 Oficjalnej Listy Sprzedaży w Polsce. Ich występy ocenia jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

 

Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Kto zdobędzie czek na 10 000 i 100 000 zł, które przekaże na wybrane cele charytatywne? Może wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt. Kto z uczestników 12. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej i dołączy do szacownego grona zwycięzców tego przebojowego show?