Przyjaciółki

Serial "Przyjaciółki" od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością. Widzowie, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód głównych bohaterek, znów się nie zawiodą. Na pewno nie zabraknie wielkich emocji. 

 

W czternastym sezonie życie nie oszczędza Anki i jej bliskich. Strzeleccy muszą poradzić sobie z wyjątkowo trudną sytuacją. Relacje między Wiktorem i Patrycją ulegają znacznemu ochłodzeniu, a pojawienie się w ich życiu Kaliny (Maria Pawłowska) - młodej i atrakcyjnej dziewczyny, którą zatrudniają jako nianię - na pewno nie pomaga w odbudowywaniu ich małżeństwa. 

 

Zuza i Janek mają coraz mniej czasu dla siebie. On ze względu na swoją pracę w Gdańsku w domu pojawia się tylko w weekendy, a ona jest całkowicie pochłonięta karierą zawodową i obowiązkami rodzicielskimi. Pewnego dnia w ich domu pojawia się znienawidzony brat Janka - Igor (Stefan Pawłowski). Inga z kolei jest przekonana, że już nic nie czuje do byłego partnera. Do czasu, gdy dowiaduje się, że ten niedługo bierze ślub. W serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer występują m.in. Agnieszka Sienkiewicz, Bartek Kasprzykowski, Mateusz Janicki, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Adam Adamonis, Elżbieta Jarosik, Paweł Deląg, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz. Do obsady w 14. sezonie dołączają również nowi aktorzy: Maria Pawłowska i Stefan Pawłowski.