KOCHA, LUBI, MORDUJE

Najlepsze programy i zabójczych relacjach, od poniedziałku do piątku o 20:05

 

Luty – miesiąc zakochanych. Wokół romantyczne prezenty, wystawne kolacje i dowody miłości. Słowem: Walentynki. Ale czy wszędzie rozbrzmiewa śmiech zakochanych par? Pasmo programowe telewizji Crime&Investigation Polsat udowadnia, że „kochać na zabój” potrafi zyskać dosłowne znaczenie... W cyklu KOCHA, LUBI, MORDUJE prezentujemy programy, w których emocje biorą górę – tutaj głęboka miłość, zazdrość czy namiętność prowadzą do makabrycznych zbrodni. Żona potrafi zabić męża, mąż potrafi pozbawić życia kochanka, a gość weselny rujnuje najpiękniejszy dzień w życiu nowożeńców... Przed nami nowe odcinki programu Kobiety, które zabijają – spróbujemy dowiedzieć się, co popycha kobiety do ostateczności? Z kolei Póki śmierć nas nie rozłączy opowie o tragicznych wydarzeniach, dla których początkiem był... ślub. Kolejne miesiące przyniosą nam m.in. nowe sezony programu Kobiety, które zabijają oraz Krwawe rozstania.

 

W ramach pasma obejrzeć można:

 

Kobiety, które zabijają

Od wtorku do piątku o 20:05 oraz

od poniedziałku do piątku o 20:05 od 10 lutego na Crime+Investigation Polsat

Kim są te kobiety i co je popycha do zabójstwa? Cykl prezentuje autentyczne historie kobiet oskarżonych o morderstwo. Czy naprawdę to zrobiły? A jeśli tak, to dlaczego? Motywy bywają tak różne jak same sprawczynie: zemsta na niewiernym mężu, chęć zdobycia ogromnego ubezpieczenia, zapłata za lata przemocy i poniżenia...  Seria opowiada historie kobiet, które zabiły  lub usiłowały popełnienić morderstwa. Często ofiarami byli ich małżonkowie. Program jest wyprodukowany w stylu dokumentalnym, z wykorzystaniem wywiadów z osobami posiadającymi wiedzę z pierwszej ręki na temat sprawy, w tym z funkcjonariuszami organów ścigania, prawnikami, dziennikarzami, przyjaciółmi i członkami rodzin, a niekiedy także rozmowami z samymi przestępczyniami.

 

Póki śmierć nas nie rozłączy

Od poniedziałku do piątku o 20:05 od 1 marca

"Póki śmierć nas nie rozłączy" przedstawia prawdziwe historie, w których zaręczyny, uroczystość ślubna czy idealny miesiąc miodowy zamieniają się w koszmar, bo naznacza je czyjaś przedwczesna śmierć. Każdy z godzinnych odcinków opowiada o zabójstwie, którego tłem były początkowo radosne wydarzenia związane z zawarciem związku małżeńskiego. Wśród prezentowanych przypadków znajdzie się znana sprawa zaginięcia Annie Le, pięknej studentki Yale, która zniknęła przed swoim ślubem czy historia świeżo poślubionych Gail i Ricka Brinków. Kwestia tragicznego finału ich małżeństwa przez dziesiątki lat pozostawała nierozwiązana. Wyjaśnienie zagadki przyniosły dopiero informacje dotyczące niepokojącego sekretu rodziny, które nieoczekiwanie ujawnił  świadek. Panna czy pan młody, członek rodziny, a nawet zazdrosny gość weselny – każda z tych osób może okazać się ofiarą lub podejrzanym, kiedy ślub staje się katalizatorem zbrodni.