Gazetki Promocyjne

Gazetki promocyjne w formie cyfrowej zagościły na ekranach naszych komputerów ponad dekadę temu, ale dopiero ostatnie lata pokazują jak ważne stały się w komunikacji cyfrowej retailerów w Polsce. Dzięki znacznie większym możliwościom dystrybucji oraz dedykowanych formach prezentacji ofert, e-gazetki skutecznie konkurują z tradycyjnymi, drukowanymi gazetkami promocyjnymi.

 

Jako nietypowy format reklamowy, gazetki online zasługują na zoptymalizowaną formę prezentacji oraz ciągłą pracę nad usability, które przekłada się na większe zaangażowanie użytkowników, a tym samym zwiększenie efektywności promocji.

 

W AdRetail pracujemy nad tym nieustannie. Wiemy jak prezentować i promować gazetki online.

 

Gazetka w wersji internetowej nie jest już taka sama. W wersji online dysponujemy szeregiem interaktywnych rozwiązań, które zwiększają zaangażowanie czytelnika. Napisz do nas, aby dowiedzieć się więcej.

 

 

 

Specjalne klikalne moduły, rozszerzone informacje o produktach, lokalizacje najbliższych sklepów, dymki video i wiele innych rozwiązań i funkcjonalności dostosowanych do potrzeb. Szyjemy gazetki na miarę potrzeb wybranych Klientów, oferując przy tym szereg domyślnych rozwiązań, które podnoszą efektywność działań marketingowych.