Family Food Fight. Pojedynek na smaki

W „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” drużyny składające się z członków rodziny podejmą się trudnych kulinarnych wyzwań. Małżeństwa z nastoletnimi dziećmi, kuzyni, którzy występem w programie chcą zrobić przyjemność swojemu dziadkowi, bracia, którzy poza tym, że razem gotują, tworzą wspólnie zespół disco polo, czy kuzynki z koła gospodyń wiejskich. Wszyscy z nich kochają gotować, ale nie sami tylko właśnie z najbliższymi.

 

W każdym odcinku rodziny otrzymują dwa zadania. W pierwszym rywalizują o specjalnie przywileje, w drugim stawką jest dalszy udział w programie.

 

Aby wygrać Family Food Fight potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów - ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. Stawką jest 100 tysięcy złotych i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce.

 

W programie nie zabraknie gości specjalnych. Wśród nich szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji „Top Chef” restaurator Martin Gimenez Castro.

 

Kulinarne popisy uczestników oceni wyjątkowe jury: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz. To oni spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach będą kierować się sercem.

 

Nowy program kulinarny „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” od 1 września w środę o godz. 20:05 w Polsacie.