Dzielnica strachu

„Dzielnica strachu”

Serial „Dzielnica strachu” to propozycja dla amatorów mocnych wrażeń. W każdym odcinku widzowie poznają trzymające w napięciu historie kryminalne, rozgrywające się na Gorczaku – tytułowej niebezpiecznej dzielnicy. „Dzielnica strachu” to wielkie emocje i wciągające zagadki kryminalne, które rozwiązują dzielnicowi i detektywi śledczy (w tych rolach m.in. zdobywcy Telekamer Tele Tygodnia 2023: Andrzej Młynarczyk i Agata Załęcka a także: Tomasz Oświeciński, Jasper Sołtysiewicz, Marcin Krajewski, Aleksandra Listwan, Jagoda Małyszek, Maciej Kosmala i inni).

Po ciemnej stronie Gorczaka działają Maria „La Mamma” Potoczna – w tej roli Grażyna Strachota oraz Marcin „Hrabia” Potoczny, grany przez Filipa Gurłacza.

Oprócz wątków kryminalnych, w serialu nie brakuje sytuacji humorystycznych – im ton nadają dwaj bohaterowie, w których wcielają się kultowi aktorzy Bogdan Kalus i Lech Dyblik.

W lutym br. wystartowała druga edycja ogólnopolskiej akcji społecznej #DzielnicaBEZstrachu, którą organizuje Telewizja Puls, Komenda Główna Policji oraz ekipa serialu „Dzielnica strachu”. Celem akcji jest znalezienie najbezpieczniejszych polskich dzielnic i wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 w internetowym plebiscycie dla widzów. Akcję promują aktorzy z „Dzielnicy strachu”: Andrzej Młynarczyk, który wspierał akcję w ubiegłym roku, Jasper Sołtysiewicz i Aleksandra Listwan.

Szczegóły na stronie https://dzielnicabezstrachu.pl/

Premiery odcinków na Pulsie 2 od poniedziałku do czwartku od 21.00