Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Nowy dzień emisji, nowy juror - Andrzej Piaseczny i nowa prowadząca - Izabela Janachowska, ale te same wielkie emocje. 12. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to przede wszystkim rywalizacja dziesięciu par na najgorętszym parkiecie w Polsce, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze.

 

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. W jesiennej edycji show oko w oko z turniejowym tańcem staną: rozpoczynająca swoją karierę w modelingu i aktorstwie Oliwia Bieniuk w parze z Michałem Bartkiewiczem, który w swoim debiucie zdobył Kryształową Kulę; jeden z prekursorów MMA w Polsce i współprowadzący „Ninja Warrior Polska” - Łukasz „Juras” Jurkowski w parze z Wiktorią Omyłą; żona wybitnego sportowca – Izabela Małysz w parze z dwukrotnym zwycięzcą programu Stefano Terrazzino; wybitny himalaista i instruktor wspinaczki Denis Urubko wystąpi u boku Janji Lesar -doświadczonej tancerki, która triumfowała w 10. edycji show; gwiazda disco polo, który dzięki piosence „Ona tańczy dla mnie” zyskał ogromną popularność - Radek Liszewski w towarzystwie uroczej Lenki Klimentowej; popularna influencerka, którą internauci uwielbiają za naturalność i szczerość Kinga Sawczuk wystąpi w towarzystwie debiutującego na parkiecie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Jakuba Lipkowskiego; odważny starszy aspirant Kuba Roguz z serialu „Gliniarze” – Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz; 67-letni Wojciech Węcławowicz, czyli Fit Oldboy i Paulina Biernat; Sylwia Bomba i Jacek Jeschke oraz piosenkarka i aktorka Kajra, która w walce o Kryształową Kulę powalczy razem z Rafałem Maserakiem.

 

Razem z Andrzejem Piasecznym za jurorskim stołem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zasiadać będą: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. Izabela Janachowska dołączyła do duetu prowadzących, który tworzyli dotychczas Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna.