Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Tej wiosny parkiet ponownie rozbłyśnie nowymi gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze w 11. edycji programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. W wiosennej edycji show oko w oko z turniejowym tańcem staną piosenkarka Anna Karwan w parze z 3-krotnym zwycięzcą tanecznego show Polsatu – Jankiem Klimentem; niezwykle skromna i diabelnie zdolna aktorka, znana z serialu „Przyjaciółki” - Nicole Bogdanowicz w parze z Kamilem Kuroczko; modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego na parkiecie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” Michała Bartkiewicza; aktorka serialowa, filmowa oraz teatralna, którą „Zawsze warto” zobaczyć – Julia Wieniawa i dorównujący jej ognistym temperamentem, najbardziej polski Włoch Stefano Terrazzino; gwiazda internetu, piosenkarka i youtuberka - Sylwia Lipka w parze z wulkanem energii Rafałem Maserakiem; Milena Rostkowska - Galant pogodynka Polsatu i Polsat News u boku zwycięzcy V edycji show – Jacka Jeschke; trener personalny i ulubiony aktor Patryka Vegi -  Tomasz Oświeciński w parze ze śliczną Janji Lesar; aktor serialowy i teatralny - Bogdan Kalus w towarzystwie uroczej Lenki Klimentowej; Prawdziwy  „Ninja Warrior”, trener personalny Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz; Zwycięzcy „Love Island. Wyspa miłości”, trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego partnerka w życiu i na parkiecie, tancerka klasy S, debiutująca na naszym parkiecie - Sylwia Madeńska oraz aktor Marcin Bosak, któremu partnerować będzie Wiktoria Omyła.

 

Zmagania gwiazd oceni 3 osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących sprawdzony duet – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.