Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Tegorocznej jesieni parkiet ponownie rozbłyśnie nowymi gwiazdami, które zmierzą się w walce o Kryształową Kulę i wielkie pieniądze w jubileuszowej edycji programu „„Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

 

Przed nimi długie godziny spędzone na sali treningowej, pot, kontuzje, porażki i pierwsze sukcesy, jednak przede wszystkim przygoda życia. W jesiennej edycji show oko w oko z turniejowym tańcem staną piosenkarka Joanna „Ruda” Lazer w parze z wulkanem energii Rafałem Maserakiem; ulubienica publiczności, aktorka i wokalistka Barbara Kurdej-Szatan, nad którą czuwać będzie Jacek Jeschke; fotomodelka Monika Miller w parze z Jankiem Klimentem; youtuberka i idolka młodej widowni Magda Bereda u boku Kamila Kuroczko; prezenterka Radia Eska i Eska TV Ola Kot, którą zobaczymy w parze z Tomkiem Barańskim; od lat zakręcona piosenkarka Reni Jusis, której na parkiecie towarzyszyć będzie debiutujący w programie - Misza Steciuk; trener personalny i zawodnik KSW Akop Szostak i Sara Janicka, którą to publiczność poznała w programie „World of Dance”; wokalista i aktor Rafał Szatan u boku ślicznej Lenki Klimentovej; komik z Formacji Chatelet Adam Małczyk, któremu świat tańca pokaże Hania Żudziewicz; kucharz i youtuber Damian Kordas u boku Janji Lesar i supermodelka Sandra Kubicka, której partnerować będzie Adam Adamonis.

 

Zmagania gwiazd oceni 3 osobowe jury: sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović, najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański - Michał Malitowski oraz jeden z najbardziej charyzmatycznych polskich aktorów - Andrzej Grabowski. W roli prowadzących sprawdzony duet – Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.