Artykuł Sponsorowany

Publikacja artykułu reklamowego w wybranym serwisie Interia.pl.

 

Artykuł sponsorowany pozwala na przedstawienie użytkownikom dużej ilości informacji (max. 10 000 znaków). Dodatkowo istnieje możliwość zamieszczenia zdjęć, materiałów video, 5 linków kierujących do serwisu Klienta (wszystkie materiały dostarcza Klient, Interia.pl nie odpowiada za treść artykułu sponsorowanego). Treść artykułu powinna odpowiadać tematyce serwisu. Artykuł sponsorowany jest zawsze oznaczony zgodnie z Art. 36.3. Prawa Prasowego. Sponsor posiada wyłączność reklamową na odsłonie z artykułem. Możliwa jest emisja nośników Sponsora w modelu flat fee w okresie trwania artykułu.

 

Lista niezbędnych materiałów do produkcji:

 

Gotowy – ostateczny tekst (do 10 tys. znaków ze spacjami), wraz ze wskazaniem do 5 słów linkujących z podaniem dla nich adresów docelowych.
Tytuł (zajawka) na stronę główną działu w którym prezentowany będzie artykuł, do 35 znaków wraz ze spacjami; do tytułu podczas emisji dodane zostanie określenie „art. sponsorowany”. Tytuł będzie emitowany na stronie głównej danego serwisu, na trzeciej lub czwartej pozycji.
Wyróżniony nagłówek/tytuł właściwy artykułu (na stronę artykułu).
Do 3 zdjęć w rozmiarze 695×505 px. Elementy graficzne nie mogą linkować. Zdjęcia nie będą poddawane obróbce przez INTERIA.PL.
Kody zliczające w przypadku zewnętrznego monitorowania kampanii. Jeśli nie zostaną dostarczone kody od zamawiającego – na życzenie podpinane są w artykule standardowe zliczające kody Gemius. Kliknięcia i odsłony zajawek mogą być zliczane kodami zewnętrznymi.

 

W przypadku dodatkowej promocji artykułu sponsorowanego linkiem na desktopowej Stronie Głównej Interii, tytuł (zajawka) powinna mieć:

 

Lewa kolumna: Wiadomości, Sport, Biznes – 35 znaków ze spacjami
Lewa kolumna: Motoryzacja, Tech/Gry, Muzyka/Film/Seriale – 35 znaków ze spacjami + grafika 140x80px
Prawa kolumna: Muzyka/Film/Seriale – 35 znaków ze spacjami + grafika 228×154 px
Prawa kolumna (WZ_1) – 45 znaków ze spacjami, grafika 300×115 px,
Prawa kolumna (WZ_2) – 45 znaków ze spacjami + grafika 80×45 px

 

W przypadku dodatkowej promocji artykułu sponsorowanego linkiem na mobilnej stronie głównej portalu, tytuł (zajawka) na strone m.interia.pl powinna mieć:

 

Wiadomości, Sport, Biznes, Rekomendacje, Moto, NT, Styl życia, Gotowanie, Rozrywka: do 50 znaków ze spacjami + grafika 210×118 px
Plotki: do 50 znaków ze spacjami + grafika 210×276 px

Do tytułu podczas emisji dodane zostanie określenie „art. spons.”. Zajawka będzie emitowana na ostatnim miejscu w kolumnie newsowej, na trzecim lub ostatnim miejscu w pozostałych kolumnach odpowiadających działowi w którym prezentowany będzie artykuł. Link w module Plotki będzie umieszczony pod treściami redakcyjnymi.

 

W tekście standardowo pogrubiamy pierwszy akapit artykułu, jednak można wskazać elementy do pogrubienia, podkreślenia lub pochylenia. W artykule użyty zostanie taki sam krój, rozmiar i kolor czcionek i nagłówków jaki stosowany jest w ramach danego działu lub serwisu w portalu.

 

Odstępstwa od zasad wyrażonych w specyfikacji są dopuszczalne jedynie po wcześniejszej akceptacji przez Biuro Reklamy Polsat Media.
W celu uzyskania dodatkowych informacji o produkcie i cenach prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Reklamy.