Wybory Prezydenckie 2020 - telewizja

08 czerwca 2020

Wybory Prezydenckie 2020 - telewizja

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu czasu na emisję płatnych audycji wyborczych w Programie Telewizyjnym Polsat, Polsat News, TV Republika oraz wPolsce.pl.

 

Uprzejmie informujemy, że decydując się na zakup czasu reklamowego na emisję płatnych audycji wyborczych w naszych Programach Telewizyjnych otrzymacie Państwo rabat w wysokości 15% liczony od cen cennikowych bloków wyborczych. Cenniki bloków wyborczych obowiązujące w czerwcu 2020r. będą opublikowane w dniu 8 czerwca 2020r. i będą dostępne na stronie internetowej www.polsatmedia.pl wraz z pozostałymi cennikami, a także w naszym biurze na każdorazowe żądanie komitetu wyborczego. Rezerwację czasu reklamowego przeznaczonego na płatne audycje wyborcze rozpoczniemy tego samego dnia.

 

Podmiotem zlecającym ogłoszenie wyborcze do emisji może być wyłącznie komitet wyborczy reprezentowany przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub Agencja upoważniona do tej czynności przez pełnomocnika komitetu wyborczego. W celu złożenia Zlecenia na emisje płatnych audycji wyborczych przez komitet wyborczy wymagane jest przedstawienie:

- postanowienia Państwowej Komisji Wyborczej o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego oraz uchwały o powołaniu pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika finansowego komitetu wyborczego,

-  NIP i REGON komitetu wyborczego.

W przypadku zlecania emisji ogłoszeń wyborczych przez Agencję wymagane są dodatkowo następujące dokumenty:

- pełnomocnictwo/upoważnienie dla Agencji do zlecania ogłoszeń wyborczych podpisane przez pełnomocnika komitetu wyborczego,

- NIP i REGON Agencji.

 

Jednocześnie przypominamy, że informacje, komunikaty, apele i hasła wyborcze, ogłaszane w telewizji na koszt komitetów wyborczych muszą zawierać wskazanie przez kogo są opłacane i od jakiego komitetu wyborczego pochodzą.

Informujemy, że materiały przeznaczone do emisji dostarczane są do POLSAT MEDIA cyfrowo w postaci plików przesyłanych za pośrednictwem platformy Polsat Media Adflow.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

oferta