Wybory Prezydenckie 2020 - media nietelewizyjne

26 lutego 2020

Wybory Prezydenckie 2020 - media nietelewizyjne

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu powierzchni oraz czasu reklamowego dla płatnych materiałów wyborczych w Produktach Polsat Media Online, Polsat Media Digital Audio na nośnikach Polsat Media AdScreen oraz w Programie radiowym Muzo.fm.

 

Uprzejmie informujemy, że decydując się na zakup powierzchni lub czasu reklamowego dla płatnych materiałów wyborczych otrzymacie Państwo rabat liczony od cen cennikowych w wysokości:

- 80% w Polsat Media Online

- 80% w Polsat Media Digital Audio

- 10% w Polsat Media AdScreen

- 70% w Programie Radiowym Muzo.fm

 

Cenniki powierzchni oraz czasu reklamowego dla materiałów wyborczych będą opublikowane 26 lutego 2020r. i będą dostępne na stronie internetowej www.polsatmedia.pl razem z pozostałymi cennikami oraz w naszym biurze na każdorazowe żądanie komitetu wyborczego. Rezerwację powierzchni oraz czasu reklamowego przeznaczonego dla materiałów wyborczych rozpoczniemy tego samego dnia. 

 

Podmiotem zlecającym płatne materiały wyborcze do emisji może być wyłącznie komitet wyborczy reprezentowany przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub Agencja upoważniona do tej czynności przez pełnomocnika komitetu wyborczego. Aby złożyć Zlecenie na emisje płatnych materiałów wyborczych przez komitet wyborczy potrzebne jest przedstawienie:

-  postanowienia Państwowej Komisji Wyborczej o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego oraz uchwały o powołaniu pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika finansowego komitetu wyborczego,

-  NIP i REGON komitetu wyborczego.

W przypadku zlecania emisji ogłoszeń wyborczych przez Agencję wymagane są dodatkowo następujące dokumenty:

-  pełnomocnictwo/upoważnienie dla Agencji do zlecania ogłoszeń wyborczych podpisane przez pełnomocnika komitetu wyborczego,

-  NIP i REGON Agencji.

 

Jednocześnie przypominamy, że informacje, komunikaty, apele i hasła wyborcze, ogłaszane w mediach na koszt komitetów wyborczych muszą zawierać wskazanie, przez kogo są opłacane i od jakiego komitetu wyborczego pochodzą.

Informujemy, że materiały przeznaczone do emisji w Polsat Media Online, Polsat Media Digital Audio, Polsat Media Adscreen oraz Programie Radiowym Muzo.fm dostarczane są do POLSAT MEDIA cyfrowo w postaci plików przesyłanych za pośrednictwem platformy Polsat Media AdFlow lub w innej, uzgodnionej z POLSAT MEDIA formie.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. 

oferta