Polsat Media najlepszym Biurem Reklamy Telewizyjnej Roku 2019

29 listopada 2019

Polsat Media najlepszym Biurem Reklamy Telewizyjnej Roku 2019

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w corocznym raporcie specjalnym „Biura Reklamy”, publikowanym przez Media & Marketing Polska, Polsat Media zostało uznane za najlepsze Biuro Reklamy Telewizyjnej Roku 2019!

W badaniu przeprowadzanym przez Kantar MillwardBrown, Polsat Media po raz kolejny otrzymało najwyższą ogólną ocenę spośród wszystkich biur reklamy z rynku telewizyjnego, a w tym roku jest ona zdecydowanie wyższa niż średnia ocena wszystkich brokerów TV!

 

Reklamodawcy najwyżej ocenili Polsat Media w pięciu z ośmiu prezentowanych wymiarów. Oprócz oceny ogólnej, nasi Klienci docenili nas za elastyczność w czasie zmian w trakcie trwania kampanii, szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na brief, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, a także umiejętności doradcze i ciekawe rozwiązania.

 

W uzasadnieniu werdyktu redakcja MMP doceniła kompleksowość oferty Polsat Media, które oprócz sprzedaży czasu antenowego w telewizji, udostępnia powierzchnię reklamową w internecie, zarówno w postaci kampanii video jak i display. Polsat Media jest również obecne w segmencie influencer marketingu dzięki platformie Polsat Media AdTube, zrzeszającej popularnych twórców internetowych, a także rozwija współpracę z podmiotami DOOH. Polsat Media AdScreen to produkt łączący m.in. ekrany wielkoformatowe należące do Screen Network oraz sieć PRN.

 

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

oferta