Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami

Najbardziej wyczekiwany i uwielbiany przez widzów show, tej wiosny powraca na antenę Telewizji Polsat. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątkowe wieczory znów zagości w domach milionów telewidzów.

Co czeka nas w 8 edycji? Przede wszystkim powitamy nową twarz za jurorskim stołem! Ola Jordan – jedna z najpopularniejszych tancerek brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami”! Występowała tam przez 10 lat, zdobyła Kryształową Kulę w parze z dziennikarzem BBC Chrissem Hollinsem. W Anglii jest ulubienicą mediów i fanów, mamy nadzieję, że polscy widzowie pokochają ją tak samo. Na parkiecie również zobaczymy mnóstwo nowych twarzy – jedenaście gwiazd oraz kilku debiutantów wśród tancerzy. Po raz pierwszy w historii programu zmierzą się ze sobą aż dwie życiowe pary: dziennikarka Beata Tadla z Jankiem Klimentem, oraz jej partner Jarosław Kret, który zatańczy z Lenką Klimentovą. Wokalista Antek Smykiewicz zatańczy w parze z Agnieszką Kaczorowską. Królową Snapchata, blogerkę i youtuberkę Angelikę Muchę – znaną jako LittleMooonster96 w zawiłości trudnej sztuki tańca wprowadzi Rafał Maserak. Aktorkę Wiktorię Gąsiewską poprowadzi na parkiecie nowy tancerz w show Oskar Dziedzic. Architekt i projektantka wnętrz Martyna Kupczyk, znana z programu „Nasz nowy dom” zatańczy z Żorą Korolyowem. Wokalistę, autora tekstów i zawodnika MMA Pawła Mikołajuwa Popka zobaczymy w parze z Janją Lesar. Mistrzyni Świata Fitness – Katarzynie Dziurskiej na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” towarzyszył będzie Tomasz Barański. Dla aktora Dariusza Wieteski taneczną przewodniczką będzie nowa tancerka w show Katarzyna Vu Manh. Modelka Renata Kaczoruk pojawi się u boku nowego tancerza Michała Jeziorowskiego. Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej Krzysztof Gojdź zatańczy z Waleriją Żurawlewą.

Zmagania gwiazd na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jury: Iwona Pavlović, nowa w tym gronie Ola Jordan, Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski. Show poprowadzą wspólnie, jak zawsze Paulina Sykut - Jeżyna i Krzysztof Ibisz.