Półfinał Miss Polski i Mistera Polski oraz Finał Miss Polski Nastolatek w Czwórce

19 czerwca 2018

Półfinał Miss Polski i Mistera Polski oraz Finał Miss Polski Nastolatek w Czwórce

We wtorek, 3 lipca o godz. 21:00 Czwórka zaprasza na Półfinał Miss Polski 2018, w którym  reprezentantki różnych regionów naszego kraju rywalizują o miejsca w grudniowym  finale konkursu Miss Polski 2018 oraz o tytuł Miss Kozienic przyznawany na zakończenie półfinału. Wieczór poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Kamila Świerc - Miss Polski 2017, a muzycznie uświetnią Blue Cafe oraz Loka.

 

W środę 4 lipca o godz. 21:00 widzowie Czwórki zobaczą galę Finału Miss Polski Nastolatek 2018, w której najpiękniejsze dziewczęta w wieku od 14 do 18 lat ubiegają się o koronę nastoletniej miss i tytuły czterech wicemiss. Galę prowadzą Robert Jarek "Mykee" oraz Klaudia Wiśniowska, a muzycznych wrażeń dostarczą Felivers oraz Szymon Chodyniecki.

 

W czwartek 5 lipca o godz. 21:00 Czwórka pokaże Półfinał Mistera Polski 2018, w którym najprzystojniejsi panowie z całego kraju rywalizować będą o zakwalifikowanie się do finału. Kandydatów zobaczymy m.in. w dynamicznej prezentacji w klimacie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, w strojach sportowych, kąpielowych oraz w garniturach. Muzyczną atrakcją będą występy Moniki Urlik oraz Petersona. Całość poprowadzą Robert Jarek "Mykee" oraz Jakub Kucner - Mister Polski 2017.

oferta