Wybory Prezydenckie 2020 - telewizja

26 lutego 2020

Wybory Prezydenckie 2020 - telewizja

W związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi chcielibyśmy zaprosić Państwa do zakupu czasu na emisję płatnych audycji wyborczych w Programie Telewizyjnym Polsat, Polsat News, TV Republika oraz wPolsce.pl.

 

Uprzejmie informujemy, że decydując się na zakup czasu reklamowego na emisję płatnych audycji wyborczych w naszych Programach Telewizyjnych otrzymacie Państwo rabat w wysokości 15% liczony od cen cennikowych bloków wyborczych. Cenniki bloków wyborczych na okres 1 - 31 marca 2020 r. będą opublikowane w dniu 26 lutego 2020r. i będą dostępne na stronie internetowej www.polsatmedia.pl wraz z pozostałymi cennikami, a także w naszym biurze na każdorazowe żądanie komitetu wyborczego. Rezerwację czasu reklamowego przeznaczonego na płatne audycje wyborcze rozpoczniemy tego samego dnia. Cenniki bloków wyborczych na kolejne miesiące będą publikowane razem z bieżącymi cennikami reklamowymi. 

 

Podmiotem zlecającym ogłoszenie wyborcze do emisji może być wyłącznie komitet wyborczy reprezentowany przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub Agencja upoważniona do tej czynności przez pełnomocnika komitetu wyborczego. W celu złożenia Zlecenia na emisje płatnych audycji wyborczych przez komitet wyborczy wymagane jest przedstawienie:

-  postanowienia Państwowej Komisji Wyborczej o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego oraz uchwały o powołaniu pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika finansowego komitetu wyborczego,

-  NIP i REGON komitetu wyborczego.

W przypadku zlecania emisji ogłoszeń wyborczych przez Agencję wymagane są dodatkowo następujące dokumenty:

-  pełnomocnictwo/upoważnienie dla Agencji do zlecania ogłoszeń wyborczych podpisane przez pełnomocnika komitetu wyborczego,

-  NIP i REGON Agencji.

 

Jednocześnie przypominamy, że informacje, komunikaty, apele i hasła wyborcze, ogłaszane w telewizji na koszt komitetów wyborczych muszą zawierać wskazanie przez kogo są opłacane i od jakiego komitetu wyborczego pochodzą.

Informujemy, że materiały przeznaczone do emisji dostarczane są do POLSAT MEDIA cyfrowo w postaci plików przesyłanych za pośrednictwem platformy Polsat Media Adflow.

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

oferta