27 marca 2020

"Reklama na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem" - specjalny blok reklamowy

Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego, z którego całkowity dochód za pośrednictwem Fundacji Polsat zostanie przekazany na walkę z koronawirusem. Blok zostanie wyemitowany we czwartek, 2 kwietnia o godz. 18:45, tuż przed głównym wydaniem „Wydarzeń”.


Zachęcamy wszystkich naszych Klientów i Partnerów do wzięcia udziału w tej akcji. Dzięki wpływom z tego bloku będziemy mogli pomóc najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom, zaangażowanym w walkę z koronawirusem.

Specjalny blok reklamowy będzie promowany na wszystkich antenach Telewizji Polsat, a także na stronach internetowych Grupy Polsat (m.in. polsatnews.pl; polsatsport.pl; ipla.tv) oraz w social mediach.

Podsumowanie akcji oraz podziękowania dla wszystkich reklamodawców, którzy zdecydują się wziąć w niej udział, zostaną wyemitowane w głównym wydaniu Wydarzeń, w piątek 3 kwietnia o godz. 18:50. Dodatkowo w podziękowaniu za przystąpienie do akcji Telewizja Polsat wyemituje 50 spotów prezentujących logotypy wszystkich reklamodawców, którzy zdecydują się umieścić swoją reklamę w naszym bloku specjalnym.

Każdy z nas może pomóc w walce z koronawirusem!

 

oferta