PolsatMedia na Facebook
Start » Oferta » Telewizja » Polsat » Zdrady

Zdrady

„Zdrady” to serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw, specjalizujący się w tego typu przypadkach. W premierowym, 3. sezonie tego serialu do ekipy dołącza nowa pani psycholog. Począwszy od tej serii „Zdrad” w każdym odcinku poznamy dwie nowe historie. Czeka nas mnóstwo nowych, silnych emocji.

Po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa i jego ekipy bohaterowie każdej z tych historii decydują, czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją „drugą połowę” na gorącym uczynku. W postać prywatnego detektywa Damiana Petrowa wciela się mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg Damian Rabstajn. Zdradzonych partnerów wspiera psycholog Karolina Twardowska, która dołącza do drużyny w tym sezonie.

W pierwszym odcinku najnowszej serii detektyw Damian Petrow przyjmuje zgłoszenie od 23-letniej Zofii, której narzeczony wciąż przekłada datę ślubu. Darek jest przystojnym kelnerem dlatego ona obawia się, że może ją zdradzać z klientkami restauracji, w której pracuje. W tym odcinku ekipa postara się również pomóc 25-letniej Dorocie, która zaczęła podejrzewać zdradę, gdy jej mąż nieoczekiwanie zaczął uprawiać poranny jogging. Mężczyzna nie tylko zaczął przesadnie dbać o siebie, ale też późno wracać z pracy i unikać seksu z nią. Czy jej podejrzenia się potwierdzą?