PolsatMedia na Facebook
Start » Oferta » Telewizja » Polsat » Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Żywiołowa Tina Turner i skandalizująca Lady Gaga na jednej scenie z porywającą Marylą Rodowicz i Krzysztofem Krawczykiem. Niemożliwe? Możliwe w nowym muzycznym show Telewizji Polsat „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” („Your Face Sounds Familiar”). Genialne wykonania światowych przebojów i niecodzienne metamorfozy gwiazd. Wszystko absolutnie perfekcyjne. Doskonała zabawa i szczytny cel.

Show „Your Face Sounds Familiar" (polski tytuł „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”) w samych Chinach oglądało prawie 500 mln widzów. Do dziś format firmy Endemol zrealizowano w 23 krajach, w których w sumie powstało 65 edycji, a w przygotowaniu jest 13 kolejnych wersji narodowych. W 8 krajach (Chiny, Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Grecja, Turcja, Serbia i Włochy) pokonał „X Factor” i „Mam talent” stając się programem rozrywkowym numer 1.

Na czym polega pomysł programu, który porwał miliony? Otóż znane wszystkim światowe przeboje wykonują rodzime gwiazdy. Mają one nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale także „przeistoczyć się” w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju. Liczyć się będzie strój, makijaż, ruch sceniczny znany z koncertów i teledysków. Nad niecodzienną metamorfozą pracować będzie sztab ludzi, a każda z gwiazd aż ośmiokrotnie zmieni swoją twarz, za każdym razem wcielając się w inną ikonę muzyczną.

Sceniczną i muzyczną metamorfozę przejdą: Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Agnieszka Włodarczyk, Paulla, Artur Chamski i Paweł Tucholski. O tym kto z nich najlepiej sprosta zadaniu decydować będzie czteroosobowe jury, do którego zaprosiliśmy światowej sławy mezzosopranistkę Małgorzatę Walewską, aktorkę i artystkę, kobietę-kameleona Katarzynę Kwiatkowską, kochanego przez wszystkich Polaków Pawła Królikowskiego oraz wizjonera polskiej sceny klubowej DJ-a Adamusa.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to jedyny program, w którym mimo zaciekłej walki o zwycięstwo rywalizacja nie będzie najistotniejsza. Liczyć się będzie dobra zabawa i szczytny cel charytatywny, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków oraz finału przekażą wygrane w show pieniądze.

Program poprowadzi męski duet: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.