PolsatMedia na Facebook
Start » Oferta » Telewizja » Polsat » To nie koniec świata!

To nie koniec świata!

Zerwane zaręczyny, podboje miłosne, zaciekła rywalizacja oraz powrót męża marnotrawnego, a wszystko okraszone sporą dawką humoru. Zapraszamy na 2. sezon „To nie koniec świata!” – wyjątkowej komedii romantycznej, która podbiła serca widzów Telewizji Polsat!

Jesienną serię zakończył dramatyczny wypadek, który unieruchomił Ankę (Karolina Gorczyca) na długie miesiące. Znajdzie się ona pod troskliwą opieką Pawła (Krystian Wieczorek), ale także lekarza Adama (w tej roli do obsady serialu dołącza Piotr Stramowski). Czy Pawłowi i Ance uda się zrealizować plan przeprowadzki do Warszawy? Ula (Magdalena Lamparska) i Darek (Eryk Lubos) rozpoczną przygotowania do ślubu. Jednak nie wszystko potoczy się tak, jak by tego chcieli. A to między innymi za sprawą tajemniczej dziewczyny (Anna Karczmarczyk – nowa gwiazda w obsadzie tego serialu), która przewróci ich świat do góry nogami.

Na tym jednak nie koniec zaskakujących splotów zdarzeń. Kazimierz (Artur Dziurman) będzie prześladowany przez zagadkowego człowieka w czarnej kominiarce. Z kolei na warszawskim planie pojawi się Katarzyna Zielińska i wcieli się w rolę przebojowej dziennikarki. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Dorotę Pomykałę, Marka Frąckowiaka, Pawła Królikowskiego, Ewę Konstancję Bułhak i Klaudię Halejcio.