Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zaskakujące wcielenia polskich artystów do złudzenia przypominające prawdziwe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej w siódmej edycji show - „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. O Złotą Twarz i sto tysięcy na dowolny cel charytatywny powalczy ośmiu nowych uczestników. Artyści będą musieli poradzić sobie z tremą i nowymi, niezwykle trudnymi wyzwaniami. Przed nimi wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji.

W programie swój talent i wybitne umiejętności zaprezentują m.in.: Joanna Jabłczyńska – aktorka kojarzona głównie z takich produkcji jak „Tik-Tak”, „Teleranek”, albo z seriali „Trzy szalone Zera”, „Klan” oraz „Na Wspólnej”. Wystąpiła również w kilku filmach fabularnych m.in.: „Nigdy w życiu”, który osiągnął wielki sukces komercyjny; Kasia Popowska - w 2014 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Przyjdzie taki dzień”, który dotarł na szczyt listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych, w maju 2015 roku otrzymała nagrodę Polsat SuperHit Festiwal w konkursie „Radiowy przebój roku – Super hit FM”; Monika Borzym - wokalistka jazzowa, wydała trzy płyty, z czego dwie pierwsze uzyskały status platynowych; Jakub Świderski – aktor filmowy i telewizyjny, od lat wciela się w niezawodnego Stempla w serialu „Przyjaciółki” i w Norberta Piątkowskiego w serialu „Klan”; Sławomir Zapała – wokalistę, aktora i komika, który stworzył nowy gatunek muzyczny rock polo, czyli połączenie muzyki tanecznej z ostrym rockowym brzmieniem.

Czyje popisy aktorskie i wokalne, wsparte niezwykle skomplikowaną charakteryzacją najbardziej porwą jury oraz zgromadzoną w studiu i przed telewizorami publiczność? Kto da z siebie wszystko, a kogo pokona trema? Jednak to nie rywalizacja jest najważniejsza w tym programie. Przede wszystkim liczyć się będzie wspaniała zabawa podczas przemian w gwiazdy światowego formatu oraz cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków i finału przeznaczą swoją wygraną. Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt.

Za jurorskim stołem niezmiennie zasiądą: zwycięzca czwartej edycji programu i ukochany Anki z serialu „Przyjaciółki” – Bartek Kasprzykowski, królowa aktorskich i wokalnych zmagań pierwszego sezonu show – Katarzyna Skrzynecka, aktor – Paweł Królikowski oraz doskonale znana w Polsce i na świecie diwa operowa – Małgorzata Walewska. Program poprowadzi Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.