Twoja Twarz Brzmi Znajomo

To już jedenasta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących muzycznych show w Polsce. To właśnie w Polsacie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” okazało się, że wszystko jest możliwe. Dotychczasowe edycje przyniosły niemal 800 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i ponad 90 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyli już prawie 2 miliony złotych.

 

W 11. edycji artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich scenicznych i wokalnych możliwości, a będą to: znakomite aktorki Elżbieta Romanowska i Katarzyna Dąbrowska, wschodząca gwiazda małego ekranu - Iga Krefft, aktorka musicalowa - Marta Wiejak, znany z „Na Wspólnej” odtwórca roli Kamila Hoffera - Kazimierz Mazur, Kamil Pawelski - czyli Ekskluzywny Menel, piosenkarz Antek Smykiewicz i wokalista zespołu Future Folk - Stanisław Karpiel - Bułecka. Ich występy ocenia jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska oraz Kacper Kuszewski. Program prowadzą niezmiennie - Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

 

Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Kto zdobędzie czek na 10 000 i 100 000 zł, które przekaże na wybrane cele charytatywne? Może wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schroniska dla zwierząt. Kto z uczestników 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej i dołączy do szacownego grona zwycięzców tego przebojowego show?