Przyjaciółki

Dziewiąty sezon „Przyjaciółek” to czas nowych wyzwań w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji. Czym Zuza wypełni pustkę w swoim życiu? Co przyniesie Indze niespodziewana podróż do Nowego Jorku? Czy Patrycja i Michał odbudują swoje małżeństwo? Czy Anka i Paweł wreszcie dotarli do bezpiecznego portu? Do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska. Czy nowe bohaterki skomplikują komuś życie?

Zuza (Anita Sokołowska) odrzuciła Jerzego (Mariusz Bonaszewski), a Janek (Marek Bukowski) zniknął z jej życia. Zuza nie przyznaje się do tego, że w jej życiu zapanowała pustka. Dotychczasowi partnerzy Zuzy układają sobie życie od nowa. Jerzy związał się z Agatą (Anna Prus), a Janek z Beatą (Karolina Nowakowska). Czy Zuza podejmie wyzwanie i zawalczy o związek z Jerzym lub z Jankiem? Która z kobiet stanie się jej rywalką? Ciężarna Inga (Małgorzata Socha) musi sama radzić sobie w Nowym Jorku. Dramatyczny wypadek siostry Roberta (Krzysztof Wieszczek) uniemożliwił mu wyjazd. Czy Inga odzyska Hanię (Pola Figurska)? Czy będzie mogła wrócić do Roberta przed porodem? Jak Inga i Robert poradzą sobie z niespodziewaną rozłąką? Czy ich dziecko przyjdzie na świat w Nowym Jorku? Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) przeżywają drugi miesiąc miodowy. Anka szuka pracy, ale nie trafia na nic ciekawego. Czy Paweł zostanie szefem Anki? Czy praca z „drugą połówką” to dobry pomysł? Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) wrócili do siebie i odbudowują swój związek. Wszystko idzie w dobrym kierunku, jednak los płata figle i potrafi w mgnieniu oka wszystko odebrać. Czy życie Patrycji rozpadnie się na kawałki?


W dziewiątej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych odcinkach do obsady dołączą Anna Prus i Karolina Nowakowska.