Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

W piątkowe wieczory na naszym parkiecie pojawi się 11 nowych gwiazd. Nie zabraknie zaskakujących powrotów wśród tancerzy i wielu niespodzianek. Po kilku miesiącach treningów, walki z własnymi poznamy zwycięzcę i ulubieńca widzów, który w geście triumfu wzniesie Kryształową Kulę i otrzyma 100 tysięcy złotych.

20. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” będzie wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszystko za sprawą nowych gwiazd, debiutujących na tanecznym parkiecie, powracający do show tancerzy i nowych emocji, które towarzyszyć nam będą w piątkowe wieczory przez dziesięć tygodni rywalizacji. „Taniec z Gwiazdami” to doskonałe choreografie i różnorodność stylów, bogate stroje i zaskakujące upadki towarzyszące zapierającym dech w piersiach tanecznym popisom. A to wszystko w rytm wspaniałej muzyki na żywo w wykonaniu orkiestry Tomka Szymusia, której w roli gości specjalnych, towarzyszą największe gwiazdy polskiej piosenki. Słowem ten program to dwie godziny doskonałej rozrywki na światowym poziomie w show nagrodzonym 11 statuetkami Emmy.

Wiosną na tanecznym parkiecie zobaczymy m.in.: wokalistkę Natalię Szroeder, pochodzącą z muzycznej kaszubskiej rodziny, finalistkę „Szansy na sukces”; aktorkę i dziennikarkę Dominikę Gwit; dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną - Paulinę Chylewską; aktora serialu „Pierwsza miłość” Michała Malinowskiego; Mariusza Kałamegę – satyryka, kabareciarza i konferansjera; Tomasza Zimocha - dziennikarza z pasją, legendę radiowego komentarza sportowego.

Widzów czeka też sporo zmian wśród tancerzy i tancerek show, którzy pojawią się w wiosennej edycji programu. Po dłuższej nieobecności wracają, uwielbiany przez Polki Stefano Terrazzino i wciąż wzbudzającą wielkie zainteresowanie mediów Agnieszka Kaczorowska. Na parkiecie pojawi się również dawno nie widziana w show Paulina Biernat. Zmagania gwiazd w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w walce o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę oceni jak w poprzednich edycjach czteroosobowe jury. Wspaniała aktorka, pierwsza dama polskiego kina, członkini Fundacji Kultury Polskiej - Beata Tyszkiewicz; sędzia międzynarodowy Iwona Pavlović; najbardziej utytułowany zawodowy tancerz latynoamerykański, wielokrotny Mistrz Świata i Europy, ceniony na wszystkich kontynentach - Michał Malitowski oraz Andrzej Grabowski - charyzmatyczny aktor, który w programie dał się już poznać jako wielbiciel tańca i pięknych kobiet.