Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

22 marca 2019

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019

W związku ze zbliżającymi się wyborami do Parlamentu Europejskiego chcielibyśmy Państwa zaprosić do zakupu czasu na emisję płatnych audycji wyborczych w Programie Telewizyjnym Polsat, Polsat News, Superstacja, TV Republika oraz wPolsce.pl.

Uprzejmie informujemy, że decydując się na zakup czasu reklamowego na emisję płatnych audycji wyborczych w naszych Programach Telewizyjnych otrzymacie Państwo rabat w wysokości 15% liczony od cen cennikowych bloków wyborczych. Cenniki bloków wyborczych na okres od 1 do 30 kwietnia 2019 r. będą opublikowane w poniedziałek 25 marca 2019 r. i będą dostępne na stronie internetowej www.polsatmedia.pl razem z pozostałymi cennikami oraz w naszym biurze na każdorazowe żądanie komitetu wyborczego. Rezerwację czasu reklamowego przeznaczonego na płatne audycje wyborcze rozpoczniemy tego samego dnia. Cenniki bloków wyborczych na kolejne miesiące będą publikowane razem z bieżącymi cennikami reklamowymi.

Podmiotem zlecającym płatne audycje wyborcze do emisji może być wyłącznie komitet wyborczy reprezentowany przez pełnomocnika komitetu wyborczego lub Agencja upoważniona do tej czynności przez pełnomocnika komitetu wyborczego. Aby złożyć Zlecenie na emisje płatnych audycji wyborczych przez komitet wyborczy potrzebne jest przedstawienie:

-postanowienia Państwowej Komisji Wyborczej o przyjęciu zawiadomienia o utworzeniu komitetu wyborczego oraz uchwały o powołaniu pełnomocnika wyborczego i pełnomocnika finansowego komitetu wyborczego,

-NIP i REGON komitetu wyborczego.

W przypadku zlecania emisji ogłoszeń wyborczych przez Agencję wymagane są dodatkowo następujące dokumenty:

-pełnomocnictwo/upoważnienie dla Agencji do zlecania ogłoszeń wyborczych podpisane przez pełnomocnika komitetu wyborczego,

-NIP i REGON Agencji.

Jednocześnie przypominamy, że informacje, komunikaty, apele i hasła wyborcze, ogłaszane w telewizji na koszt komitetów wyborczych muszą zawierać wskazanie, przez kogo są opłacane i od jakiego komitetu wyborczego pochodzą. Informujemy, że materiały przeznaczone do emisji dostarczane są do POLSAT MEDIA cyfrowo w postaci plików przesyłanych za pośrednictwem platformy Polsat Media AdFlow.

W celu uzyskania dodatkowych informacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

oferta