Start kanału Polsat Games

09 października 2018

Start kanału Polsat Games

15 października bieżącego roku rozpocznie nadawanie nowy kanał tematyczny należący do Grupy Polsat – Polsat Games. Stworzona z myślą o graczach stacja będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie, a także w internecie.

 

Polsat Games jest skierowany nie tylko do fanów gier komputerowych czy esportu, ale również do pasjonatów nowych technologii i animacji. Oprócz recenzji gier i sprzętu oraz talk-show z udziałem twórców gier, stacja będzie emitować także programy rozrywkowe z gwiazdami internetu (m.in. „Gry komputerowe show” prowadzone przez Generatora Frajdy). Co więcej, na kanale nie zabraknie anime (m.in. “Dragon Ball Super”) oraz programów skierowanych do młodszych widzów.

 

Flagowymi produkcjami Polsat Games będą własne rozgrywki esportowe. W poniedziałki i wtorki stacja będzie transmitować projekt o nazwie Ultraliga - ligowe zmagania w League of Legends z pulą nagród o łącznej wartości 100 tysięcy złotych. Oprócz tego stacja wyemituje polską transmisję z Mistrzostw Świata w League of Legends, którą od 1 października można już oglądać w internecie.

 

Nowa stacja jest projektem 360°, więc programy będą dostępne w internecie nie tylko na IPLI, ale także na YouTube i Twitchu.

oferta