„Śniadanie w Radiu Zet” na antenie Polsat News z rekordowymi wynikami oglądalności

13 czerwca 2017

„Śniadanie w Radiu Zet” na antenie Polsat News z rekordowymi wynikami oglądalności

„Śniadanie w Radiu Zet”, emitowane na antenie Polsatu News w niedzielę 11 czerwca, oglądało średnio ponad 360 tysięcy widzów. Przełożyło się to na 5,31% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 4,25% SHR w grupie wiekowej A16-49. Program, którego gospodarzami byli Beata Lubecka i Łukasz Konarski, uzyskał rekordowe wyniki oglądalności od początku nadawania.

Niedzielne wydanie programu miało prawie trzykrotnie wyższe udziały w grupie komercyjnej w porównaniu do średnich uzyskiwanych w 2017 roku. Udziały w grupie wiekowej A4+ były wyższe o ponad 60%. Dzięki bardzo dobrym wynikom wspólny program Radia ZET i Polsatu News stał się jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych audycji publicystycznych. W trakcie nadawania Polsat News był trzecią stacją na rynku (tuż za stacjami o zasięgu ogólnopolskim), a pierwszą wśród kanałów tematycznych, pod względem uzyskanych audytoriów.

„Śniadanie w Radiu Zet” jest emitowane w niedzielę o 9:05 jednocześnie na antenie Polsat News oraz Radia Zet od września 2016. W programie prowadzący omawiają z gośćmi, czołowymi przedstawicielami polskiej sceny politycznej, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia i przewidują, co może nas czekać w kolejnym.

 

oferta