„Słoneczna Stacja” wakacyjna akcja w najpopularniejszych kurortach w Polsce!

20 lipca 2017

„Słoneczna Stacja” wakacyjna akcja w najpopularniejszych kurortach w Polsce!

W piątek, 21 lipca, startuje akcja „Słoneczna Stacja”, podczas której Telewizja Polsat zaprasza do aktywnego i bezpiecznego wypoczynku nad polskim morzem. Przez kolejne pięć weekendów w wybranych, popularnych nadmorskich kurortach na wszystkich czekać będzie miasteczko z wyjątkowymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie spotkań z gwiazdami muzyki i telewizji, zajęć sportowych oraz konkursów z nagrodami, a także znakomitej zabawy w rytm klubowej muzyki.

 

Współorganizatorem akcji jest telewizja 4FUN.TV, która od początku roku współpracuje z Polsat Media. Podczas imprez, 4FUN odpowiadać będzie za rozrywkę i rekreację – w specjalnych strefach na wszystkich będą czekać takie atrakcje jak tor do skimboardu, 50-metrowa zjeżdżalnia wodna water slide oraz paintball. Prezenterki stacji zadbają o dobrą zabawę - pod czujnym okiem Mileny i Ilony Krawczyńskich, czyli sióstr ADiHD, będą prowadzone treningi Fit and Jump na trampolinach, a dodatkowe aktywności dla plażowiczów poprowadzi znana z anteny 4FUN DANCE oraz teledysku „My Słowianie” Ola Ciupa. Muzykę na Słonecznej Stacji przez cały dzień zapewnia DJ KarpYou. Wieczorem na scenie wystąpią Red Lips, Antek Smykiewicz i Patryk Kumór, którzy po koncertach spotkają się z publicznością.

Akcja „Słoneczna Stacja” odwiedzi:
• Ustronie Morskie – 21-23.07.2017,
• Hel – 28-30.07.2017,
• Ustkę – 04-06.08.2017,
• Kołobrzeg – 11-13.08.2017,
• Łebę – 18-20.08.2017.

Relację telewizyjną ze Słonecznej Stacji poprowadzi znana z anteny Telewizji Polsat Agnieszka Hyży oraz Rafał Maserak. Program będzie można obejrzeć od 29 lipca w Polsacie, w każdą niedzielę o 09:30. Natomiast w niedzielne wieczory o godzinie 19:30, zaraz po Prognozie Pogody, widzowie Polsatu zobaczą felietony podsumowujące każdy weekend imprezy. Relacje ze Słonecznej Stacji będzie można również zobaczyć w Super Polsat w poniedziałki o godzinie 19:00 i w Szóstce w niedziele o 18:00. Widzowie 4FUN.TV premierowe relacje z wydarzeń zobaczą w sobotnim paśmie „Słoneczny Patrol” o godzinie 14.00.

 

oferta