Kanały AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin w ofercie Polsat Media

28 listopada 2018

Kanały AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin w ofercie Polsat Media

1 stycznia 2019 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanałach AXN, AXN Black, AXN White i AXN Spin, należących do Sony Pictures Television.

 

AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale i wyselekcjonowane filmy akcji. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali kryminalnych, przygodowych, obyczajowych oraz sensacyjnych. W Polsce AXN istnieje od 2003 roku. Od lipca 2010 roku kanał dostępny jest także w wersji High Definition.

 

AXN Black to kanał oferujący mocne oblicze akcji, pokazane w propozycjach serialowo-filmowych, w których bohaterowie wywołują silne emocje. Kanał na polskim rynku istnieje od października 2013 roku, podobnie jak AXN White, czyli angażujące i intrygujące kino amerykańskie i europejskie oraz znane i lubiane propozycje serialowe.

 

AXN Spin oferuje tytuły skierowane do najmłodszej grupy widzów kanałów AXN. Grimm 3, Z Nation 2, czy  program e-sportowy Heads Up Daily to tylko niektóre z propozycji programowych kanału.

 

Dołączenie kanałów AXN do oferty reklamowej Polsat Media będzie istotnym elementem wzbogacającym szerokie portfolio, które od stycznia 2019 roku będzie liczyć 75 stacji. 

oferta